Ptam Informacje Kartki świąteczne ręcznie robione na Postwood

Kartki świąteczne ręcznie robione na Postwood

kartka świąteczna ręcznie robiona

Święta to dla wielu z nasz szczególny czas, w którym całą uwagę skupiamy na swoich bliskich. To czas podniosłego nastroju i chęci by przetrwał on w naszej pamięci jak najdłużej. Często zastanawiamy się jak przekazać ten nastrój osobom, które są dla nas bliskie. Pamięć, życzenia świąteczne i to, co powraca z pokolenia naszych rodziców, dziadków, czyli kartki świąteczne ręcznie robione. Powoli zapominane wróciły i to w nowym stylu.

Z pewnością pamiętamy czasy, gdy nasi rodzice podczas świąt bożego narodzenia, czy świąt wielkanocnych dostawali wiele kartek świątecznych od rodziny, czy też znajomych. Na każdej kartce odręcznie pisane życzenia, dzięki którym czuliśmy, że dana osoba włożyła coś od siebie. Mimo że często dzieliły nas setki kilometrów, otrzymanie kartki dawało nam pewność, że nadal jesteśmy ważni dla naszych bliskich i pamiętają o nas. Na szczęście ta piękna tradycja nie wymarła, lecz została podchwycona przez młode pokolenie i jak to z młodymi osobami bywa — dołożyli coś od siebie.

Ręcznie robione kartki świąteczne od Postwood

Dzisiaj świat podażą za tym, co ekologiczne i naturalne. W ten ton z pewnością wpiszą się świąteczne kartki drewniane. Zawsze, gdy tylko mamy taką możliwość warto odejść od tego, co sztuczne i przesadnie przetworzone. Ręcznie robiona kartka drewniana w pełni spełnia standardy kartki świątecznej. Można ją wysłać pocztą tak samo, jak zwykłą kartkę, a życzenia dopisać własnoręcznie lub zlecić wygrawerowanie. Zdecydowanie lepiej niż papierowe kartki będą ozdabiać kominek czy ścianę. Wyzwalać świąteczny nastrój i przypominać o osobie, która tym prezentem obdarowała.

W jaki sposób są tworzone?

Warto zwrócić uwagę, że kartki te są tworzone w Polsce, czyli już sam ich wybór sprawia, że wspieramy lokalny biznes. Co dla wielu osób jest ważne. Kartki są szlifowane oraz czyszczone, dzięki czemu są przyjemne w dotyku. Ciekawe jest, że nie ma dwóch takich samych kartek. O ile wzór na kartce może być ten sam, to różni się ona słojami. Tworzy to uczucie, że każda kartka jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Obdarowana nią osoba z pewnością poczuje, że ten prezent jest właśnie dla niej.

Dlaczego ręcznie robiona kartka świąteczna?

Mówi się, że czas to najcenniejsze co możemy dać drugiej osobie. Nie potrzebujemy drogich prezentów, ale świadomości, że gdzieś tam jest ktoś, kto nas potrzebuje i o nas pamięta. Zamawiając kartkę świąteczną na Postwood, jest możliwość wybrania jednego z wielu dostępnych wzorów, który w szczególności będzie pasować do bliskiej nam osoby lub symbolizować zapamiętane chwile ze wspólnych wydarzeń. Dodatkowo można wybrać życzenia lub napisać własne. Warto pokazać, że mimo tego całego zgiełku przedświątecznego, wielu otrzymywanych bodźców i braku czasu. Jesteśmy w stanie znaleźć czas i stworzyć życzenia, które będą nawiązywać do celów czy ważnych marzeń bliskiej nam osoby. To właśnie takie prezenty najdłużej zostają nam w pamięci i przez wiele lat zdobią domy. A być może w trudnych chwilach dodadzą nam otuchy i przypomną, że jest ktoś, kto o nas pamięta.

Related Post